Wywiad z Damrudem po LANIE w Nysie

Napisano: .

Po LANie w Nysie gdzie Damian "Damrud" Rudnicki zajął 3 miejsce przeprowadziliśmy z nim krótki reportaż:
 
# Jak się czułeś na lanie po podróży?
 
-Podróż nie była jakoś długa raptem 2 h ale pobudka o 5 rano faktycznie dała się we znaki. Ogólnie wchodząc już do budynku czułem taki dreszczyk emocji. Pierwszy poważny Lan, na którym będę grał. Będę się mierzył z ludźmi, których jak do tej pory znałem przez neta.

# Co sądzisz o przygotowaniu do lana i twoim skillu?
 
-Dużo trenowałem do tego Lana. Ale jak widać nie za dużo. Tylko 3 miejsce.

# Jak Ci się podobał cały ewent?
 
-Ewent super. Miejsce też. Komputery bardzo dobre  120 fps przy limitach. Troszkę organizacja dała ciała przy rozdawaniu plakietek. Ale to tylko takie błędy techniczne gdzie liczę, że za rok będzie lepiej :)

# Co czujesz po zdobyciu 3 miejsca?
 
-Miejsce 3. Taki brąz. Co czuje? Motywacje. Motywacje do tego żeby być jeszcze lepszym. Niby jest to podium. Ale jednak czuje się ten niedosyt bo moża by było walczyć o 1. Poprostu w półfinale stres zrobił swoje.

# Czy przeciwnicy byli mocni?
 
-Przeciwnicy byli zróżnicowani. Grał tam każdy od brązu do mastera. Jedyne zagrożenie czułem właśnie w Karloshu, który notabene odpadł w pierwszej rundzie. Na ForAiura miałem bardzo duże szanse wygrać (pierwszą mapę wygrałem bez żadnego problemu) ale stres i chęć wygrania wybiły mnie z rytmu. Nawet ze swoim kompanem Wonskim straciłem mape (allina zagrałem, który nie wszedł) przez to, że po pierwszej mapie za bardzo pewnie się poczułem. Sam osobiście gratuluje Wonskiemu, że zajął 5 miejsce :)

# Jak widzisz swoją przyszłość w SC2HOTS?
 
-Przyszłość jest nie do opisania. Jedynie co moge zrobić to grać więcej i skillwoać bardziej. Może kiedyś po cieżkich treningach będzie ten TOP1 :D
 

Komentarze (0)


Napisz komentarz

Musisz się zalogować, aby dodać komentarz, zarejestruj się jeśli jeszcze nie masz konta

busy
Udostępnij