Nowa Dyzwizja - FIFA WORLD

Napisano: .

art-flex-logo
Ruszamy z nową dywizją FIFA WORLD.
 FIFA World to kolejna odsłona wirtualnego kopania w piłkę. Tym razem znacznie różni sie od corocznej edycji. EA Sports postanowiło udostępnić ja w modelu
Free2Play.
 Rozgrywka oparta jest na popularnym module FIFA Ultimate Team – specjalnym trybie, w którym, kolekcjonując karty w tym sprzedawać i kupować na specjalnym rynku, staramy się zbudować jak najlepszy skład, zwracając uwagę na statystyki poszczególnych zawodników oraz ich zgranie.
 
 
XnQULIb
 
Wykorzystując własny, stworzony przez siebie zespół, bierzemy udział m.in. w Sezonach Online, gdzie staramy się awansować do coraz wyższej ligi pojedynkując się z innymi graczami.
Pod względem technicznym gra nie prezentuje takiej jakości wykonania jak coroczne edycje FIF-y – brakuje tutaj m.in. ulepszonego systemu kolizji, odnowionego silnika fizycznego, nowego systemu oddawania strzałów czy też rozbudowanych możliwości gry w defensywie. Ograniczenia dotknęły również warstwę wizualną, gdzie różnice pomiędzy FIFA World, a choćby FIFA 14 widać w animacji zawodników czy też reakcjach publiki znajdującej się na trybunach stadionu. Dzięki temu jednak znacznie obniżono wymagania sprzętowe i gra uruchamia się nawet na kilkuletnim komputerze czy laptopie.
 
 Koniec teorii, więc przejdźmy do rzeczy. Likwidując starą dywizje COD4, a witając nową dywizje, powitajmy również
naszego pierwszego zawodnika, który będzie reprezentował nasze barwy. A jest nim Lukanio.
Link do jego profilu na ESL KDV Lukanio.

Witamy go serdecznie w naszym klanie i życzymy wielu sukcesów.

Komentarze (1)

Zergadis (10.07.2014)

Siemanko Lukanio :)


Napisz komentarz

Musisz się zalogować, aby dodać komentarz, zarejestruj się jeśli jeszcze nie masz konta

busy
Udostępnij